Skip to main content

Nagrody i wyróżnienia

Bank jest kontynuatorem przesłania twórców spółdzielczości bankowej, poprzez sponsorowanie i doraźną pomoc finansową udziela wsparcia szkołom, organizacjom społecznym i charytatywnym. Jest również laureatem wielu prestiżowych nagród m.in.:

- Już po raz piąty Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw nagrodziła Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim w konkursie Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Celem konkursu było nagrodzenie banków, które w mijającym roku oferowały zestaw produktów i usługi w możliwie najbardziej dopasowany do bieżących potrzeb oraz specyfiki działalności małych i średnich przedsiębiorstw. Zbudowaliśmy wizerunek wiarygodnej, bezpiecznej i przyjaznej instytucji w pełni zintegrowanej ze społecznością lokalną. Szczególnie pragniemy podziękować Klientom wytypowanym do badań ankietowych za poświęcenie czasu na wypełnienie konkursowej ankiety oceniającej. Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie jakim obdarzyli nasz Bank korzystając z oferowanych przez nas usług.

- 8 czerwca br. podczas XVII Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej odbyło się rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu „Bank Nowoczesnych Rozwiązań” zorganizowanego przez redakcję magazynu „Głos Banków Spółdzielczych”. Trzecie miejsce w konkursie przyznano Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Sokołowie Podlaskim.

Konkurs miał na celu wyłonienie banków najprężniej rozwijających się, kładących duży nacisk na stosowanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, inwestujących w technologie, usprawniających systemy obsługi klienta

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim Laureatem Godła „Bank Spółdzielczy Roku 2012”

Wyróżnienie przyznawane jest przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Wyróżnienie stanowi dla Banku dowód uznania dla wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów, należycie wykwalifikowanego personelu i kadry zarządzającej.

W konkursie nagrodzono instytucje z szerokim wachlarzem przejrzystych produktów i usług finansowych, a przede wszystkim niezwykle uczciwe względem swoich klientów, zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Kapituła XIV edycji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców  przyznała Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Sokołowie Podlaskim  Wyróżnienie Honorowe
wraz z  Godłem Promocyjnym Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców  z 4 Złotymi Gwiazdami.
Już po raz czwarty z rzędu jesteśmy nagradzani przez kapitułę konkursu. W XII edycji otrzymaliśmy Tytuł Laureata konkursu.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy nam zaufali, docenili naszą pracę i są twórcami naszego wspólnego sukcesu.

Konkurs Gazety Bankowej – „Najlepszy Bank” wyróżnia banki w trzech kategoriach: Banki Duże , Banki Małe i Średnie , Banki Spółdzielcze. W konkursie wzięło udział 29 banków komercyjnych oraz 92 banki spółdzielcze. W kategorii banki spółdzielcze Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim otrzymał wyróżnienie za najlepszą strukturę portfela.

- Orzeł Agrobiznesu w roku 2009,

- Godło Promocyjne „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” za 2009 rok,

- wyróżnienie w XI Rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” w 2010 r. organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

  • Ostatnio zmienione .