Kariera

Oferta pracy

Stanowisko: Pracownik ds. kredytów

Miejsce pracy: Jednostki Organizacyjne PBS w Sokołowie Podlaskim

Główne zadania:

  • weryfikacja dokumentacji kredytowej,
  • analiza ryzyka kredytowego w zakresie jego identyfikacji,
  • ocena zabezpieczeń prawnych,
  • obsługa istniejącego portfela klientów,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,
  • prowadzenie akcji promocyjnych, budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz pozycji rynkowej Banku,
  • aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku,
  • podnoszenie własnych kwalifikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji
    z Klientami,
  • znajomość rynku usług finansowych i produktów bankowych,
  • samodzielność pracy na stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność,
  • biegła znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • pracę w Banku z polskim kapitałem,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • możliwość szkoleń zewnętrznych,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowy Bank Spółdzielczy
w Sokołowie Podlaskim z siedzibą przy ul. Wolności 48, 08-300 Sokołów Podlaski przy procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Na aplikacje czekamy do 31.05.2023 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy

  • Ostatnio zmienione .